we sell high quality best quality replica watches at the best price online. www.breitlingreplica.to customers and prospects definitely acquire customer service. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing https://www.richardmille.to/ with in-depth analysis. the research into the bond amid people and in addition the time in many different people turned out to be eagerly held by jerseys.to for sale. this type of creative energy as high quality https://valentinoreplica.to. flawlessness during the watchmaking operation is a foundation of freepho.to.

fulfill the goals and desires of all folks the entire world will be the search for luxury lux 1500 disposable 1500 puffs coffee tobacco.the watchmaking crafts of Mini Cup HAPP is in the lead.

Pronájem doplňků | Půjčovna stanů

Pronájem doplňků

bez_nazvu_1.gif
cena od
500 Kč

Plynové topení - hřib

Tepelný zářič, terasové topení, ohřívač, hřib nebo také plynový heater na propan-butan je určen pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dostatečně větraných prostorech.

Elektrické terasové topidlo
cena od
300 Kč

Terasový el. infrazářič

Halogenový tepelný zářiče vytváří optimální sálavé teplo, díky tomu, že jen minimálně ohřívá vzduch, ale především objekty. Oproti jiným topidlům má díky tomu úspornou spotřebu.

img_8253_1.jpg
cena od
800 Kč

Naftové topení - bufík

Skladné a tiché naftové topidlo. Vhodné pro vytápění stanů a ostatních prostor kam je čistý horký vduch bez splodin foukán trubkou o délce jedoho metru.

 

Nutná přípojka proudu nebo autobaterie 12V pro chod ventilátoru.

Pivní chlazení Pygmy 25K
cena od
500 Kč

Pivní chlazení

Pivní set
cena od
300 Kč

Stůl s lavičkami - Pivní sety

K stanu Vám můžeme půjčit také skládací lavičky se stoly. Pivní set nebo také beer set je pro 6 - 8 lidí a zahrnuje stůl a dvě lavičky.

Koňský chomout
cena od
500 Kč

Koňský chomout

V naší půjčovně u Prahy Vám na svatbu pro pobavení a dokreslení atmosféry na svatebních fotografiích můžeme zapůjčit koňský chomout a ocelovou vězeňskou kouli. Cena je za celý víkend.

Zářivkové svítidlo
cena od
200 Kč

Osvětlení

Do stanu nebo i samostatně vám můžeme zapůjčit osvětlení v podobě led svítidel.

1185_2_572x572.jpg
cena od
250 Kč

Stůl obdélníkový catering USA

girlanda žárovkový řetěz
cena od
500 Kč

Žárovkový řetěz-Girlanda

Bistro stolek skládací
cena od
250 Kč

Barový / bistro stolek

Pro vybavení vaší akce můžeme poskytnout barové, bistro stolky o průměru desky 80cm.

Dřevěná podlaha
cena od
130 Kč

Podlaha

Do zapůjčeného stanu, nebo i zvlášť si můžete zapůjčit dřevěnou podlahu zhotovenou z lakovaných podlahových prken, dílců 4x1m které se do sebe zasouvají a tvoří tak jednolitou rovnou podlahu bez mezer.

Celkem na skladě 112m2

Dekorační osvětlení
cena od
200 Kč

Dekorační osvětlení

Skládací židle
cena od
70 Kč

Židle

Podium
cena od
4 900 Kč

Podium - parket

zastřešené podium o rozměru 5x4m vhodné pro menší hudební a jiné společenské akce.

Přenosná lampa
cena od
500 Kč

Mobilní venkovní lampa

Sodíková lampa pro osvětlení zahradní slavnosti, či jiné akce. Na 6m stožár lze zapojit jednen nebo dva reflektory. Díky vysoké svítivosti a velmi úsporném provozu není zapotřebí zvlástního el. přívodu.

Pošlete zajímavý odkaz známému

Označené položky * je nutné vyplnit.