we sell high quality best quality replica watches at the best price online. www.breitlingreplica.to customers and prospects definitely acquire customer service. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing https://www.richardmille.to/ with in-depth analysis. the research into the bond amid people and in addition the time in many different people turned out to be eagerly held by jerseys.to for sale. this type of creative energy as high quality https://valentinoreplica.to. flawlessness during the watchmaking operation is a foundation of freepho.to. https://www.christianlouboutin.to/ hardware designer watches are generally exceedingly superior.Funky Republic Vape Juice: Funky Satisfaction usa launches a variety of skilled, tectonic and unique high-quality watches. O nás | Půjčovna stanů

O nás

Naše firma působí v oboru pronájmu stanů od roku 2005 a již od počátku se snažíme prosazovat přímé a jasné jednání, které vede k zjednodušení práce Vaší i naší. Proto jsme se snažili stránky vytvořit co možná nejpřehledněji, abyste se v krátkém čase dobrali zdárného výběru.

Jako začátek našeho podnikání v oboru lze považovat takříkajíc náhodný nákup jednoho vojenského stanu pro jednu naši víkendovou akci. Následná zahálka uloženého stanu vedla k myšlence na jeho pronájem a ušetření tak obdobných starostí dalším :). Následný nákup všech možných typů armádních stanů na sebe nenechal dlouho čekat.

Jelikož se naše populace dělí radikálně na ty, kteří vojenské stany „milují“(dětské tábory v mládí) a na ty co je nenávidí (vojenská služba), tak jsme naši nabídku rozšířili i o párty stany které jsou velice vyhledávané mimo jiné na svatby a firemní akce. V současnosti si u nás můžete vybírat ze sedmi druhů vojenských stanů a dvanácti typů párty stanů, celkem máme k dispozici více než 40 kusů stanů právě pro Vaše potřeby. Pronajmout si však lze kromě stanů také mnohé další jako třeba různé Osvětlení, topení, stoly, židle případně pivní sety s lavičkami pro posezení či stolní fotbálek pro trochu zábavy. Pokud se tedy chystáte na pořádání akce, o základní zázemí se již bát nemusíte.

Máte-li zájem o pronájem některého z našich stanů, je pro Vás připraven rezervační formulář. Vyplňte, o který předmět máte zájem, v jakém termínu ho potřebujete a nezapomeňte připsat telefonický či emailový kontakt na Vás. Po odeslání rezervace Vás budeme kontaktovat a rezervaci Vám potvrdíme a domluvíme další podrobnosti pronájmu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu vaclavhoufek@pujcovna-stanu.cz nebo telefonicky na 724 044 632 ( 9-20h).

Označené položky * je nutné vyplnit.

Pošlete zajímavý odkaz známému

Označené položky * je nutné vyplnit.