O nás

Naše firma působí v oboru pronájmu stanů od roku 2005 a již od počátku se snažíme prosazovat přímé a jasné jednání, které vede k zjednodušení práce Vaší i naší. Proto jsme se snažili stránky vytvořit co možná nejpřehledněji, abyste se v krátkém čase dobrali zdárného výběru.

Jako začátek našeho podnikání v oboru lze považovat takříkajíc náhodný nákup jednoho vojenského stanu pro jednu naši víkendovou akci. Následná zahálka uloženého stanu vedla k myšlence na jeho pronájem a ušetření tak obdobných starostí dalším :). Následný nákup všech možných typů armádních stanů na sebe nenechal dlouho čekat.

Jelikož se naše populace dělí radikálně na ty, kteří vojenské stany „milují“(dětské tábory v mládí) a na ty co je nenávidí (vojenská služba), tak jsme naši nabídku rozšířili i o párty stany které jsou velice vyhledávané mimo jiné na svatby a firemní akce. V současnosti si u nás můžete vybírat ze sedmi druhů vojenských stanů a dvanácti typů párty stanů, celkem máme k dispozici více než 40 kusů stanů právě pro Vaše potřeby. Pronajmout si však lze kromě stanů také mnohé další jako třeba různé Osvětlení, topení, stoly, židle případně pivní sety s lavičkami pro posezení či stolní fotbálek pro trochu zábavy. Pokud se tedy chystáte na pořádání akce, o základní zázemí se již bát nemusíte.

Máte-li zájem o pronájem některého z našich stanů, je pro Vás připraven rezervační formulář. Vyplňte, o který předmět máte zájem, v jakém termínu ho potřebujete a nezapomeňte připsat telefonický či emailový kontakt na Vás. Po odeslání rezervace Vás budeme kontaktovat a rezervaci Vám potvrdíme a domluvíme další podrobnosti pronájmu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu vaclavhoufek@pujcovna-stanu.cz nebo telefonicky na 724 044 632 ( 9-20h).

Označené položky * je nutné vyplnit.

Pošlete zajímavý odkaz známému

Označené položky * je nutné vyplnit.